Sluit navigatie

Ons Team

Wij helpen u graag verder!

Edwin van Vulpen.png

Edwin van Vulpen

Algemeen directeur

e.vanvulpen@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Ardin Vlot

Berend Meiling.png

Berend Meiling

Sales Manager

b.meiling@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

Arjan de Kruyf.png

Arjan de Kruyf

Manager Projecten

a.dekruyf@techniteam.nl 

Peter Karels.png

Peter Karels

Field Engineer

E p.karels@techniteam.nl 

Michael Reitsma.png

Michael Reitsma

Field Engineer

m.reitsma@techniteam.nl 

Léon Ros.png

Léon Ros

Field Engineer

l.ros@techniteam.nl 

Erik Schut.png

Erik Schut

Field Engineer

e.schut@techniteam.nl 

Bas Wagenaar.png

Bas Wagenaar

Field Engineer

b.wagenaar@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Dave van Dulm

silhouet-hoofd.png

Shahin Esmaeili Nejad

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Marcel Boersma

Manager Beheer

m.boersma@techniteam.nl 

Pascal Eikenaar.png

Pascal Eikenaar

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Mario Schijff.png

Mario Schijff

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Raymond Singel.png

Raymond Singel

Field Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Joran Verbeek.png

Joran Verbeek

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Gerrit van den Berg

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Adrian Benschop

Support Engineer

E helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

William Legemaat

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Thijs van de Weerthof

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

John van Hunnik

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

Hanna van Vulpen.png

Hanna van Vulpen

Manager HR | Finance

h.vanvulpen@techniteam.nl 

Jeanine van den Top.png

Jeanine van den Top

Administratief medewerker

j.vandentop@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Menzo Bomhof

Technisch administratief medewerker

m.bomhof@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jaap van Zijtveld

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

Kwaliteit en duurzaamheid

In de samenwerking, gaan we zo efficiënt mogelijk te werk. We trekken graag tijd uit voor strategisch overleg met u.

Meer over kwaliteit

Direct Support

De Techni Team systeembeheerders staan dagelijks klaar om u te ondersteunen bij het gebruik van uw ICT-middelen.

Download Teamviewer

Contact

Techni Team
Newtonstraat 2
3902 HP Veenendaal

t: 0318 - 57 43 95
f: 0318 - 57 61 85
e: info@techniteam.nl
www.techniteam.nl

      

Informatiebeveiligingsbeleid

Techni Team heeft een Informatiebeveiligingsbeleid (IBB) opgesteld. Dit beleid is te downloaden via de downloadpagina. Ingevolge de uitvoering van dit beleid is Techni Team momenteel in het proces tot certificering naar NEN7510/ISO 27001.

  
 
 

Scroll naar boven