Ons Team

Wij helpen u graag verder!

Edwin van Vulpen.png

Edwin van Vulpen

Algemeen directeur

e.vanvulpen@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Ardin Vlot

Berend Meiling.png

Berend Meiling

Sales Manager

b.meiling@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jasper Steinfort

Account Manager

j.steinfort@techniteam.nl

Arjan de Kruyf.png

Arjan de Kruyf

Manager Projecten

a.dekruyf@techniteam.nl 

Peter Karels.png

Peter Karels

Field Engineer

E p.karels@techniteam.nl 

Michael Reitsma.png

Michael Reitsma

Field Engineer

m.reitsma@techniteam.nl 

Léon Ros.png

Léon Ros

Field Engineer

l.ros@techniteam.nl 

Erik Schut.png

Erik Schut

Field Engineer

e.schut@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Gilles Vriezen

Field Engineer

g.vriezen@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Dave van Dulm

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

silhouet-hoofd.png

Marcel Boersma

Manager Beheer

m.boersma@techniteam.nl 

Pascal Eikenaar.png

Pascal Eikenaar

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Shahin Esmaeili Nejad

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Raymond Singel.png

Raymond Singel

Field Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Thijs van de Weerthof

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

Joran Verbeek.png

Joran Verbeek

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Diederick van Walsem

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

Mario Schijff.png

Mario Schijf

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

John van Hunnik

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jan van Vulpen

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Rik van de Kraats

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Gerrit van den Berg

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Remco Broekhuizen

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

William Legemaat

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Jeroen Goris

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Menzo Bomhof

Technische administratie

m.bomhof@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Wilma Broers

Administratie

w.broers@techniteam.nl

silhouet-hoofd.png

Eveline de Heus

silhouet-hoofd.png

Anne Vlot

Marketing en Communicatie

anne@techniteam.nl

Kwaliteit en duurzaamheid

In de samenwerking, gaan we zo efficiënt mogelijk te werk. We trekken graag tijd uit voor strategisch overleg met onze klanten.

Meer over kwaliteit

Direct Support

De Techni Team systeembeheerders staan dagelijks klaar om u te ondersteunen bij het gebruik van uw ICT-middelen.

Download Teamviewer

Contact

Techni Team
Schietboom 2
3905 TD Veenendaal

t: 0318 - 57 43 95
f: 0318 - 57 61 85
e: info@techniteam.nl
www.techniteam.nl

      

Informatiebeveiliging

Techni Team heeft een Informatiebeveiligingsbeleid (IBB) opgesteld. Dit beleid is te downloaden via de downloadpagina. Het ISMS van Techni Team is gecertificeerd voor NEN7510-1:2017 en ISO/IEC 27001:2017.

ICT WaarborgISO 27001 DigitrustNEN 7510 DigitrustNictiz gekwalificeerd
Scroll naar boven