Sluit navigatie

Ons Team

Wij helpen u graag verder!

Edwin van Vulpen.png

Edwin van Vulpen

Algemeen directeur

e.vanvulpen@techniteam.nl 

Berend Meiling.png

Berend Meiling

Sales Manager

b.meiling@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

Arjan de Kruyf.png

Arjan de Kruyf

Manager Projecten

a.dekruyf@techniteam.nl 

Peter Karels.png

Peter Karels

Field Engineer

E p.karels@techniteam.nl 

Michael Reitsma.png

Michael Reitsma

Field Engineer

m.reitsma@techniteam.nl 

Léon Ros.png

Léon Ros

Field Engineer

l.ros@techniteam.nl 

Erik Schut.png

Erik Schut

Field Engineer

e.schut@techniteam.nl 

Bas Wagenaar.png

Bas Wagenaar

Field Engineer

b.wagenaar@techniteam.nl 

Erwin van Dam.png

Erwin van Dam

Manager Beheer en Support

e.vandam@techniteam.nl 

silhouet-hoofd.png

Jouw foto hier?

Marcel Boersma.png

Marcel Boersma

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Pascal Eikenaar.png

Pascal Eikenaar

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Mario Schijff.png

Mario Schijff

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Raymond Singel.png

Raymond Singel

Field Engineer

helpdesk@techniteam.nl 

Joran Verbeek.png

Joran Verbeek

Support Engineer

helpdesk@techniteam.nl

Hanna van Vulpen.png

Hanna van Vulpen

Manager Finance | HR

h.vanvulpen@techniteam.nl 

Jeanine van den Top.png

Jeanine van den Top

Administratief medewerker

j.vandentop@techniteam.nl 

Hans van Vulpen.png

Hans van Vulpen

Administratie

j.vanvulpen@techniteam.nl 

Kwaliteit en duurzaamheid

In de samenwerking, gaan we zo efficiënt mogelijk te werk. We trekken graag tijd uit voor strategisch overleg met u.

Meer over kwaliteit

Direct Support

De Techni Team systeembeheerders staan dagelijks klaar om u te ondersteunen bij het gebruik van uw ICT-middelen.

Teamviewer

Contact

Techni Team
Newtonstraat 2
3902 HP Veenendaal

t: 0318 - 57 43 95
f: 0318 - 57 61 85
e: info@techniteam.nl
www.techniteam.nl

      
  
 
 

   

Scroll naar boven